Sizi Arayalım
Okulumuz hakkında bilgi almak
ister misiniz?

Haberler

SAKARYA YÖNDER OKULLARI İLK MEZUNLARINI VERDİ

Özel Sakarya Yönder Ortaokulu 2019-2020 Eğitim Öğretim yılı 8. sınıflar Mezuniyet Töreni okul kurucularımızın, yöneticilerimizin, öğretmenlerimizin,öğrencilerimizin ve velilerimizin katılımıyla 11.09.2020 Cuma günü okulumuzda gerçekleşti.

8. sınıflar Mezuniyet Törenimiz, şehitlerimizin aziz hatıraları için bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından Okul Müdürü Asude Eylem Akçay’in yaptığı açılış konuşması ile başladı.

Sakarya Yönder Okullarının Kuruluşunun 2. Yılında 1. Dönem yani ilk mezunlarını verdikleri için bugünün özel bir anlamı olduğunu vurgulayan Akçay, öğrencilerinin eğitim hayatında bir dönemi bitirip yeni başlangıçlara adım attığını, heyecanını, umudunu, merakını hiç kaybetmeyen ve hayal etmekten hiç vazgeçmeyen gençler olmalarını diledi.

Özel Sakarya Yönder Ortaokul Mezunlarını temsilen kürsüye gelen aynı zamanda okul birinciliği ile mezun olan öğrencimiz Selin ERDOĞAN ise yaptığı konuşmasında kendilerine her zaman büyük destek olan Yönderlere; her zaman yanında olan ailesine teşekkür ettikten sonra, yaş kütüğüne adının yazılı olduğu plaketi çaktı.

Ortaokul Mezuniyet programı öğrencilere ‘Mezuniyet Belgelerinin’ verilmesi ve keplerin havaya fırlatılması ile son buldu.